Frozen Free Fall: Icy Shot

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 68 MB
  • Version 2.5.5
  • Dil Türkçe
  • Firma Disney
Frozen Free Fall: Icy Shot mobil oyununu Android cep telefonunuza ücretsiz indirerek maceraya atılabilirsiniz.

Disney stüdyosunun muhteşem oyunlarından biri daha karşımıza geliyor. Frozen Free Fall: Icy Shot nefes kesen bir bulmaca oyunudur. Oyunun genel hatlarına baktığımız zaman görüyoruz ki oyunumuz daha çok kız oyuncularımıza hitap ediyor. Sizde bu eşsiz oyunda yer almak isterseniz bu muhteşem oyunu Android  cep telefonunuza ücret ödemeden indirebilirsiniz. 

Yeni bulmacalar ve heyecan dolu bir buz koleksiyonunu deneyimlemek için Frozen Free Fall: Icy Shot mobil oyununun muhteşem dünyasında macera dolu anlar yaşamaya hazır olun. Renkli ve parlak bir platform üzerinde bulmacaları çözerek başarılı bir sonuç elde edebilirsiniz. Her başarı bir diğer başarının kapısını açacaktır. 

Sizde özgür bir şekilde oyunu yönlendirmek isterseniz renkli bulmacaları çözerek ilerleyin. Buzları kırmaya yardımcı olmak için Colossal ve Flaming Snowballs gibi güçleri keşfedebilirsiniz. Bu muhteşem buz dünyasında kendinize bir yer edinebilirsiniz. Buz dünyasında başarılı bir oyun deneyimi yaşamak için Frozen Free Fall: Icy Shot mobil oyununa ücretsiz sahip olun ve bulmacaların peşine düşün, kazanmak için çabalayın. 

Frozen Free Fall: Icy Shot indir
DİĞER SÜRÜMLER